VÝUKA PRO SENIORY

logo akademiePřihlášení do Akademie je možné jednou za tři roky. Cyklus právě probíhá a není tedy možné se do něj zapsat. Předpokládaný termín pro další přihlášení do naší ZUŠ je rok 2020/2021.
         

Akademie kultury a umění pro seniory hlavního města Prahy pod záštitou radní hl. m. Prahy Ing. Mgr. Ireny Ropkové a za podpory městské části Praha 4, zve dámy a pány ve věku 55+, kteří mají chut´ se aktivně věnovat umělecké činnosti – hudbě, výtvarnému, tanečnímu či dramatickému umění, aby se přihlásili v ZUŠ Vadima Petrova Praha 4 – Spořilov, nebo na e-mailu akademie@zusvpetrova.cz. Výuka bude zdarma většinou v dopoledních hodinách (dle domluvy), pod vedením kvalifikovaných učitelů naší ZUŠ.

Těšíme se na Vás Mgr. Josef Zámečník – ředitel ZUŠ


Akademie seniorů začíná v druhém týdnu měsíce října. Slavnostní Imatrikulace studentů proběhne v Nuselské radnici 3. října ve 14.00 hodin
Přihláška do akademie ZDE
Instrukce k vyplnění přihlášky: Návod k vyplnění formuláře v PC: 1) Stáhněte formulář ZDE 2) Stažený soubor PDF otevřete v PC, nikoli ve vašem prohlížeči. ( Většina internetových prohlížečů bohužel nepodporuje vyplňování formulářů s českou diakritikou… Otevření v přímo v PC Váš možný problém eliminuje.) 3) Po otevření v PC formulář vyplňte standardním způsobem. Podpis prosím Doplňte elektronicky, nebo ručně po vytisknutí formuláře. (Nepodepsaná přihláška je bohužel neplatná) Nezapomeňte prosím v kolonce „Jmenovaný/á je žákem/yní školy: „ vyplnit celý název školy – děkujeme 🙂 4) Podepsané vyplněné formuláře můžete zaslat elektronicky na e-mail akademie@zusvpetrova.cz, nebo je odnést ručně na sektretariát školy.
O bližší informace o Akademii se můžete obrátit na kontaktní osoby: Petr Anděl - petr.andel@zusvpetrova.cz Miloš Knopp - milos.knopp@zusvpetrova.cz Josef Zámečník - josef.zamecnik@zusvpetrova.cz
Schránka shromažďující přihlášené : akademie@zusvpetrova.cz
AKADEMI III.V_Stránka_1 AKADEMI III.V_Stránka_2 AKADEMI III.V_Stránka_3 AKADEMI III.V_Stránka_4 AKADEMI III.V_Stránka_5
Plakáty PDF: ZDE
 

Comments are closed.