VÝUKA PRO SENIORY

logo akademiePřihlášení do Akademie je možné jednou za tři roky. jeden uchazeč nesmí studovat znovu na naší škole, byť jiný obor. Nový tříletý cyklus startuje pro akademický rok 2020/2021 dne 1. 10. Kontaktní osobou pro studium je Petr Anděl - akademie@zusvpetrova.cz
  • po odeslání přihlášky budete kontaktováni, vaše případné dotazy zodpoví Petr Anděl - doplní i informace týkající se nástupu.
 
  • Projekt Akademie kultury a umění pro seniory hlavního města Prahy u nás v ZUŠ Vadima Petrova odstartoval v roce 2017 pod záštitou tehdejší radní hl. m. Prahy Ing. Mgr. Ireny Ropkové a za podpory městské části Praha 4.
  • Zveme dámy a pány na jeho pokračování! Je Vám 55+, máte chut´ se aktivně věnovat umělecké činnosti – hudbě, výtvarnému, tanečnímu či dramatickému umění? Potom se neváhejte přihlásit v ZUŠ Vadima Petrova, Praha 4 – Spořilov, nebo na e-mailu akademie@zusvpetrova.cz. Výuka bude zdarma většinou v dopoledních hodinách (dle domluvy), pod vedením kvalifikovaných lektorů naší ZUŠ.
  • Těšíme se na Vás Mgr. Josef Zámečník – ředitel ZUŠ

Přihláška do akademie ZDE
Instrukce k vyplnění přihlášky: Návod k vyplnění formuláře v PC:
  1.  Stáhněte formulář ZDE
  2.  Stažený soubor PDF otevřete v PC, nikoli ve vašem prohlížeči. ( Většina internetových prohlížečů bohužel nepodporuje vyplňování formulářů s českou diakritikou… Otevření v přímo v PC Váš možný problém eliminuje.)
  3.  Po otevření v PC formulář vyplňte standardním způsobem. Podpis prosím Doplňte elektronicky, nebo ručně po vytisknutí formuláře. (Nepodepsaná přihláška je bohužel neplatná) Nezapomeňte prosím v kolonce „Jmenovaný/á je žákem/yní školy: „ vyplnit celý název školy – děkujeme 🙂
  4.  Podepsané vyplněné formuláře můžete zaslat elektronicky na e-mail akademie@zusvpetrova.cz, nebo je odnést ručně na sektretariát školy.

O bližší informace o Akademii se můžete obrátit na kontaktní osoby:
Schránka shromažďující přihlášené : akademie@zusvpetrova.cz
 
  • první Akademický cyklus, který startoval v roce 2017
AKADEMI III.V_Stránka_1 AKADEMI III.V_Stránka_2 AKADEMI III.V_Stránka_3 AKADEMI III.V_Stránka_4 AKADEMI III.V_Stránka_5
Plakáty PDF: ZDE
 

Comments are closed.