Prezentace výtvarných oboru na Novoměstské radnici v Praze!

Dnes proběhla instalace výstavy výtvarného oboru na Novoměstské radnici v Praze! Naleznete tam prezentaci pražských ZUŠ a ZUŠ Vadima Petrova je reprezentovaná hned 6-ti pásy, na kterých jsou vybrané práce našich žáků. Zastoupena je také keramika, která s projekty souvisí. Vystavené práce kolektovali naši pedagogové Výtvarného oboru MgA. Matěj Zámečník a Martina Krajská. Výstava bude k vidění po celý květen.

Číst dále

od 12.4 znovu začíná na ZUŠ Vadima Petrova individuální výuka

Vážení a milí,Dobrá věc se podařila a od 12.4 znovu začíná na ZUŠ Vadima Petrova individuální výuka.Hromadné předměty „zatím“ pokračují v režimu distanční výuky.Těšíme se na Vás v čerstvě dezinfikovaných třídách při dodržovaní předepsaných hygienických podmínek.Učitelé jsou většinou po očkování nebo s negativním testem na Covid – 19.Vstup do školy je zatím povolen pouze pro žáky školy.Mgr. Josef Zámečník

Číst dále

natáčení písniček Vadima Petrova

Těsně před Lockdownem v naší obrazové reportáži z natáčení písniček Vadima Petrova vidíte hlavní protagonisty. Díky za skvělou práci našim zpívajícím dětem a učitelům hrajícím ve skvělých úpravách Vadima Petrova a Petra Anděla. Jsme moc rádi, že jsme to stihli. Během března, jak doufáme bude finální produkt hotov.

Číst dále

Novinka pro klavíristy! :-)

Byť máme Jarní prázdniny, neotálíme a připravujeme pro Vás mnoho zajímavého! Připravili jsme pro Vás několik videí, s hudebními motivy Vadima Petrova, krásné skladby pro klavíristy! Na videích účinkuje náš pedagog Jaromír Klepáč, slovem provází Matylda Königová. Naleznete je na youtube naší ZUŠ.  Pokud máte zájem, notový materiál k dispozici na www.vadim-petrov.com

Číst dále

Reportáž PRAHATV

Akademie umění a kultury pro seniory pokračuje 10. února 2021, 12:16, PRAHA, David Wilczek. Kvůli aktuálně stále platným protiepidemickým opatřením jsou nadále mimo běžný provoz základní umělecké školy. Ani studenti Akademie umění a kultury pro seniory tak zatím nemohou být osobně přítomní výuce. Některé školy však nabízejí online výuku.

Číst dále