VÝUKA PRO SENIORY

logo akademie
 • Přihlášení do Akademie se startem v roce 2020 je již uzavřeno. Stav účastníků Akademie je plně naplněn. Další možnost se otevře za tři roky - po ukončení tříletého cyklu.
 • Děkujeme za pochopení
 

PLNÝ STAV - PŘIHLÁŠENÍ UZAVŘENO


Přihlášení do Akademie je možné jednou za tři roky. jeden uchazeč nesmí studovat znovu na naší škole, byť jiný obor. Nový tříletý cyklus startuje pro akademický rok 2020/2021 dne 1. 10. Kontaktní osobou pro studium je Petr Anděl - akademie@zusvpetrova.cz
 • po odeslání přihlášky budete kontaktováni, vaše případné dotazy zodpoví Petr Anděl - doplní i informace týkající se nástupu.
 
 • Projekt Akademie kultury a umění pro seniory hlavního města Prahy u nás v ZUŠ Vadima Petrova odstartoval v roce 2017 pod záštitou tehdejší radní hl. m. Prahy Ing. Mgr. Ireny Ropkové a za podpory městské části Praha 4.
 • Zveme dámy a pány na jeho pokračování! Je Vám 55+, máte chut´ se aktivně věnovat umělecké činnosti – hudbě, výtvarnému, tanečnímu či dramatickému umění? Potom se neváhejte přihlásit v ZUŠ Vadima Petrova, Praha 4 – Spořilov, nebo na e-mailu akademie@zusvpetrova.cz. Výuka bude zdarma většinou v dopoledních hodinách (dle domluvy), pod vedením kvalifikovaných lektorů naší ZUŠ.
 • Těšíme se na Vás Mgr. Josef Zámečník – ředitel ZUŠ

Přihláška do akademie ZDE
Instrukce k vyplnění přihlášky: Návod k vyplnění formuláře v PC:
 1.  Stáhněte formulář ZDE
 2.  Stažený soubor PDF otevřete v PC, nikoli ve vašem prohlížeči. ( Většina internetových prohlížečů bohužel nepodporuje vyplňování formulářů s českou diakritikou… Otevření v přímo v PC Váš možný problém eliminuje.)
 3.  Po otevření v PC formulář vyplňte standardním způsobem. Podpis prosím Doplňte elektronicky, nebo ručně po vytisknutí formuláře. (Nepodepsaná přihláška je bohužel neplatná) Nezapomeňte prosím v kolonce „Jmenovaný/á je žákem/yní školy: „ vyplnit celý název školy – děkujeme 🙂
 4.  Podepsané vyplněné formuláře můžete zaslat elektronicky na e-mail akademie@zusvpetrova.cz, nebo je odnést ručně na sektretariát školy.

O bližší informace o Akademii se můžete obrátit na kontaktní osoby:
Schránka shromažďující přihlášené : akademie@zusvpetrova.cz
 
 • první Akademický cyklus, který startoval v roce 2017
AKADEMI III.V_Stránka_1 AKADEMI III.V_Stránka_2 AKADEMI III.V_Stránka_3 AKADEMI III.V_Stránka_4 AKADEMI III.V_Stránka_5
Plakáty PDF: ZDE
 

Comments are closed.